Всі новини

MK Legal Service захистила Gigatrans у податковому спорі та повернула клієнту витрати на правову допомогу в повному обсязі!

Команда судової та податкової практики MK Legal Service, у складі керуючого партнера Максима Курочко та адвоката Юрія Кочержука, успішно відстояла інтереси компанії Gigatrans у спорі з ДПС у першій та апеляційній інстанціях.

Юридична компанія MK Legal Service супроводжувала оскарження податкових повідомлень-рішень, отриманих у результаті податкової перевірки компанії Gigatrans.


Які ж були дії нашої команди юристів:


До суду: зібрали необхідну кількість доказів, провели детальний аналіз законодавства, сформували ґрунтовну правову позицію, підготували позов та подали його до суду.


У суді: представили інтереси клієнта у всіх судових засіданнях, спростували всі аргументи податкової, подали відзив на апеляційну скаргу ДПС.

Як результат — отримали переможне рішення суду першої інстанції та апеляційного суду на користь клієнта! Клієнт зберіг понад 600 000 грн і залишається в статусі сумлінного платника податків, що позитивно впливає на його репутацію перед контрагентами та партнерами.

Але цієї перемоги було замало: щоб зменшити витрати Gigatrans на супровід цього спору в суді, ми додатково звернулися до апеляційного суду із заявою про відшкодування витрат на професійну правничу допомогу в розмірі 38 675 грн — і суд її задовольнив!  Наразі відповідне рішення суду перебуває на виконанні, тому найближчим часом нашому клієнту будуть повернуті ці кошти.

Керівник проєкту, адвокат Юрій Кочержук, прокоментував перемогу команди MK Legal Service:

«Позовна заява була складена так, щоби суддя першої інстанції розглядав справу в порядку спрощеного позовного провадження. Така стратегія дала нам змогу, фактично, унеможливити подання податковим органом касаційної скарги до Верховного Суду.
У результаті, спір Gigatrans із ДПС так і не розглядався Верховним Судом у касаційному порядку, хоча податковий орган подавав відповідну скаргу».

Проєкт розміщено на сайті видання «Юридична газета».

MK Legal Service — юридична компанія з 10-річним досвідом супроводу лідерів ринку у сфері ІТ, ТМТ і HoReCa, а також консультування та захисту компаній і приватних клієнтів із питань залучення інвестицій, корпоративної безпеки та структурування, проходження податкових перевірок.

Експертність MK Legal Service оцінена рейтингом «50 провідних юридичних фірм України», а дослідження «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України» відзначило компанію ТОП-1 в IT праві та ТМТ у Group 2.


Компанія GigaTrans — це національний телеком-оператор, який входить до складу групи компаній GIGAGROUP і функціонує на ринку вже понад 14 років.

GigaTrans реалізує ряд гібридних рішень під потреби кожного клієнта з можливістю розміщення серверного устаткування в дата-центрі GigaCenter, побудови хмарної інфраструктури завдяки професіоналам GigaCloud і забезпечення захисту бізнесу за допомогою фахівців компанії GigaSafe.