Всі новини

Артем Остапенко, керівник практики ІТ/ТМТ, став партнером MK Legal Service

У MK Legal Service ми дотримуємося принципу: кожен, хто якісно та системно працює і створює цінності для клієнтів, впевнено рухається кар’єрними сходами вгору і досягає поставленої професійної цілі. Найвища нагорода, що відображає довіру й успіх — це партнерство!
"Артем працює з нами вже 2,5 роки. Він приєднався до команди на посаду юриста в практиці IT/TMT. Для ІТ-юриста важливо, окрім знань з права, розбиратися в технічній частині бізнесу, і Артем впевнено поєднує в собі обидві ці якості.

Його клієнтоорієнтованість та стратегічний підхід в юридичному супроводі допомагають нашим клієнтам не лише вирішувати свої юридичні завдання, а й розвивати і масштабувати бізнес навіть у складні часи.

Вітаю Артема як партнера нашої компанії, з новим, визначним кроком у житті та у кар’єрі. Це визнання та підтвердження його неоціненного внеску в розвиток нашого спільного шляху! Посилення колективу партнерів MK Legal Service є підтвердженням того, що в нашій команді цінуються професіоналізм, відданість і результативність",
— вітає Артема Максим Курочко, керуючий партнер MK Legal Service.
Артем Остапенко прокоментував своє підвищення:
"Я щиро вдячний команді MK Legal Service за цікаві проєкти, професійний розвиток, та високу оцінку моєї роботи! Для мене партнерство — це новий рівень, який відповідає моїм професійним прагнення та амбіціям. І тому я щасливий!

Як партнер планую ще більше впливати на досягнення спільних цілей компанії та підсилювати наші лідерські позиції на юридичному ринку, зокрема в практиці ІТ".
У MK Legal Service ми цінуємо кожного й кожну, і щиро радіємо новим досягненням і визнанням!
Бажаємо Артему успіхів і впевненого розвитку на партнерській позиції.