Всі новини

Команду MK Legal Service визнали серед 50 найкращих юридичних фірм України!

Команду MK Legal Service визнали серед 50 найкращих юридичних фірм України!

Цей рік безсумнівно став найскладнішим для українського бізнесу: одні компанії значно зменшилися, другі мали закритися до кращих часів, інші власники продовжили свою роботу за кордоном.


Та найсміливіші підприємці залишилися тут, щоб тримати економічний фронт України, і вони потребують юридичної допомоги як ніколи.

Саме для цього MK Legal Service продовжує працювати та підтримувати український бізнес, і сьогодні наша робота отримала гідну оцінку від юридичної спільноти.


Вже традиційно видавництво Юридична практика складає щорічний рейтинг лідерів українського юридичного ринку — Дослідження «50 провідних юридичних фірм України».

На 3-ій рік нашої участі в рейтинговому дослідженні юридичного ринку MK Legal Service є чим пишатися:

— ми увійшли до ТОП-50 українських юридичних компаній

— нас відзначили серед ТОП-10 фірм в ІТ!


Maksym Kurochko, керуючий партнер MK Legal Service, прокоментував новину:
«Професійні рейтинги — це ще одна можливість оцінити якість нашої роботи на рівні справжніх лідерів юридичного ринку та підтвердити, що компанія розвивається у правильному напрямку.
Цей результат став можливим завдяки зусиллям професійної та згуртованої команди: Сергей Гусев і Артем Остапенко продовжують розвивати Retail & HoReCa та IT/TMT практики разом з нашими новими юристами: Tanya Shulyak, Митропан Анна та Ніна Дзевенко.
І звісно, нас щодня мотивують наші мужні герої — Oleksii Iliushchenkov, Олександр Бояринцев, Andrey Bobrov та Vadim Zhdanov — які заклали надійну основу роботи з клієнтами, а зараз захищають нас усіх на фронті.
Нам вдалося навіть у таких умовах не лише зберегти наших клієнтів, а й залучити нових, і не лише з України.
Пишаюся нашою командою та продовжуємо разом розбудовувати нову Україну майбутнього!»

Тож сьогодні маємо привід для святкування, а вже завтра повертаємося до роботи!