Всі новини

«Завдяки ребрендингу Usupso в O!Some, друга справа Miniso проти Usupso може скоро завершитися»

Двом азійським тиграм на ринку України виявилося затісно: китайський бренд Miniso уже 2,5 роки судиться проти японського ритейлера Usupso.

Представники китайської мережі вважають, що логотип і вивіски на магазинах Usupso дуже схожі на лого Miniso та порушують їхні права.

Та власники японської франшизи знайшли креативний спосіб захисту: провели ребрендинг і стрімко розвивають мережу під новим брендом O!Some

Які зараз є перспективи вирішити конфлікт — у Forbes поцікавилися в Сергія Гусєва, партнера й керівника практики супроводу HoReCa та Retail.

«Як радники Usupso в Україні, ми в MK Legal Service маємо свій погляд на цей спір».
«Перша справа проти компанії Атамі, власника торгової марки Usupso, може тривати роками. Після негативного рішення в 1 інстанції та перемоги Атамі в апеляції Верховний Суд повернув справу на новий розгляд. Тепер усе, можна сказати, почалося спочатку».
«Але ребрендинг дійсно допоміг нашим клієнтам: тепер магазини працюють під новим брендом O!Some, до якого в Miniso не має бути претензій, і тому їхня друга судова справа проти франчайзі Usupso може скоро завершитися за відсутності складу позовної заяви».
«До того ж, справи в мережі O!Some йдуть добре: до кінця року вже 30 торгових точок мають працювати під новим брендом, тоді як Miniso має тільки 4 магазини».
Більше про успіхи наших клієнтів читайте в матеріалі від Forbes