Всі новини

Будні MK Legal Service після блекауту

Світло вимикається, а MK Legal Service — навіть не думає!

Так, не будемо кривити душею, спершу ми, як і всі, трохи загальмували, коли як сніг на голову «прилетів» перший блекаут.

Але далі наша команда зібралася та продовжила роботу.

А як тут не працювати: один клієнт на повну розвиває напрямок в ЄС, інший відкриває ще один заклад, а вчора отримали новий запит на супровід залучення інвестицій у «смачний» український проєкт.

Та краще за все про наші будні розкаже сама команда з офісу — читайте наші життєві історії.Ірина Крижановська, СОО:

«Завжди скептично ставилася до фрази, що «криза — найкращий час для росту». Але тепер сама в цьому переконалася, бо з війною в країні дійсно була криза: і з постачанням товарів, і з забезпеченням військових, а зараз — з електроенергією.
Попри всі обставини, які могли змусити українців стати слабкими, ми навпаки — стали сильнішими. Почали з'являтися нові ідеї, організації, бізнеси, і наша компанія — яскравий приклад.
Ми не лише вижили, а ще й успішно розвиваємося. Навички організації та планування роботи покращились у всіх співробітників, адже графіки відключення стимулюють прораховувати все наперед. Ми плануємо тільки зростати й докладемо максимум зусиль, щоб бізнес, економіка й сама Україна процвітали».


Тетяна Шуляк, юрист:  

«Часи теперішні, дійсно, складні, і для мене вони — не про ефективність. Це час про виживання, нескореність і роботу задля перемоги.
Найбільші «труднощі» виникають через ракетні обстріли, відсутність зв’язку й доступу до інтернету під час відключень електроенергії. З одним борюся за допомогою донатів на армію, а от що робити зі зв’язком — питання відкрите.  
Та в офісі наразі для роботи є все необхідне: інтернет, світло, тепло й навіть кава. Тому працюємо без упину, хоча відсутність світла та кави нас ніколи не зупиняла :)»


Ніна Дзевенко, юрист:

«Звичайно ж, зараз багато труднощів у роботі викликають повітряні тривоги та відключення світла, адже дуже часто з цих причин державні установи та пошта працюють нестабільно.
Я пристосовуюся слідкувати за графіками відключень і завбачливо виділяти час на виконання завдань із запасом, якщо буде тривога.
Хоч через перебої з мобільним зв'язком буває складніше зв'язатися, але з інтернетом на роботі та можливістю відвідати «пункти незламності» стає трохи легше :)»


Анна Митропан, юрист:

«У цей непростий час війни та постійних блекаутів триматись у строю допомагає підтримка дружнього колективу поруч.
Наодинці я, певно, зійшла б із глузду. Вдома рятують уже звичні лайфхаки: вчасно під'єднати акумулятор до електромережі, лампи на батарейках, додаткові гігабайти на Інтернет і роздача його з телефону :).
Окрема дяка керівництву за можливість комфортно працювати та задовольняти буденні потреби в офісі з генераторами».


Артем Остапенко, керівник ІТ/ТМТ практики:

«Війна диктує свої умови: змушує робити більше та краще, надає сил і додаткової мотивації, надихає знаходити нетривіальні рішення, тому що воїни, які зараз зі зброєю в руках захищають нашу країну, мають повернутись в сильнішу країну із сучасною та конкурентоздатною економікою.
Мої робочі будні наповнені цікавими й непростими завданнями — виконати всі вимоги європейського законодавства для роботи в ЄС, прослідкувати всі зміни в кожній зі сфер клієнта й допомогти їм адаптуватися до нових мінливих умов воєнного стану. 
Продовжуємо працювати на підтримку надійності економіки нашої міцної та незалежної України!»


Сергій Гусєв, партнер, керівник практики супроводу HoReCa та Retail:

«В умовах воєнного стану щодня доводиться зустрічатися з новими викликами. Проте всі негаразди та складнощі лише допомагають розробляти нові стратегії для реалізації таких різноманітних завдань від клієнтів. 
Щобільше, наші клієнти розвиваються не лише в Україні, а й масштабують свій бізнес за кордоном. Тому це моя особиста сходинка до зростання та вихід із зони комфорту.
А ще успіхи клієнтів надихають і MK Legal Service виходити на міжнародний ринок і ставити ще вищі цілі: за останній рік ми з ТОП-100 кращих юридичних фірм увійшли до ТОП-50.
Тому для нас немає нічого неможливого й попереду — тільки нові досягнення!»


Максим Курочко, керуючий партнер:

«Цей рік показує, наскільки важлива корпоративна культура, з якою команда продовжує працювати в таких непередбачуваних умовах.
Моє завдання як керівника — зробити все, щоб усі були в безпеці й комфорті, могли професійно розвиватися та по-справжньому горіли своєю роботою. І нам це дійсно вдається!
З такою завзятою командою клієнти MK Legal Service точно будуть задоволені — навіть, якщо їхнє завдання було виконане при світлі ліхтарика. Адже важливо не тільки як ти йдеш, а і з ким, тож упевнено прямуємо разом до нових звершень!»


Віра в нашу армію, підтримка командного духу, безпека та робота задля відновлення української економіки з кожним кроком наближає нас усіх до перемоги. Тому зараз кожен українець робить важливий внесок, який допомагає відбудувати нашу державу і вивести її на новий рівень.