Всі новини

MK Legal Service об'єднується з Адвокатським об'єднанням «Бояринцев та партнери» та посилює податкову практику!

MK Legal Service об'єднується з Адвокатським об'єднанням «Бояринцев та партнери» та посилює податкову практику!

До команди MK Legal Service на посаду асоційованого партнера та керівника податкової практики приєднується Олександр Бояринцев, керуючий партнер АО «Бояринцев та партнери».

Надалі об'єднана команда працюватиме під назвою MK Legal Service.

У практиці Олександра понад 10 років досвіду як адвоката із захисту бізнесу в податкових спорах та безліч успішних кейсів для підприємств у сферах промисловості, HoReCa, IT, агробізнесу, Retail & FMCG, агросектору та авіабудування.

Олександр Бояринцев спеціалізується на оскарженні результатів податкових перевірок, розблокуванні податкових накладних, виведенні підприємств з переліку ризикових, доведенні реальності господарських операцій.

Олександр є автором низки тематичних статтей, виступає у якості спікера на профільних форумах та подіях.

"Ми прийняли рішення посилити податкову практику, адже чудово розуміємо, що з постійними змінами законодавства цей напрям є одним з найважливіших на бізнес-ринку, а Олександр має грунтовний досвід у ключових сферах наших клієнтів.

Важливо розуміти, що входячи в нове десятиріччя, ми ставимо перед собою нові амбітні цілі та рухаємося до ще вищих вершин. Я радий почати цей шлях у партнерстві з Олександром Бояринцевим!"   

— прокоментував посилення команди керуючий партнер MK Legal Service Максим Курочко.