Всі новини

Проєкт Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова «Борисова їжа КОЛО тебе» — від ідеї до реалізації разом з MK Legal Service!

У лютому цього року Сім’я ресторанів Дмитра Борисова розпочала абсолютно новий і доволі нестандартний для ресторанного бізнесу проєкт зі співпраці з українським рітейлом — «Борисова їжа КОЛО тебе». Тепер найпопулярніші страви від закладів «Gastrofamily» (всього в меню близько чотирьох десятків позицій) можна придбати в мережі мінімаркетів «Коло».

Команда адвокатів та юристів MK Legal Service супроводжувала запуск цього проєкту від його ідеї до повної реалізації.

 

Ось як ми допомогли «Gastrofamily»:

— Здійснили правовий аналіз моделі бізнесу партнера та співпраці з ним на предмет потенційних ризиків для клієнта (податкових, господарських, адміністративних) та способів їхнього уникнення;

— Забезпечили постійні консультації та юридичний супровід клієнта на всіх етапах переговорів із партнером і письмово зафіксували основні домовленості сторін у Меморандумі про співпрацю;

— Розробили систему договорів для належного оформлення співпраці між партнерами з акцентом на баланс інтересів сторін як запоруку ефективної колаборації;

— Супроводили переговори між представниками сторін щодо істотних умов договорів та їх підписання;

— Забезпечили додатковий захист інтересів клієнта через реєстрацію окремої торговельної марки для продажу ресторанної продукції в мережі мінімаркетів «Коло».

— Здійснюємо повний юридичний супровід продажу ресторанної продукції через мережу мінімаркетів «Коло» та контроль виконання договірних зобов’язань.

 

Над проєктом працювали:

— Максим Курочко, керуючий партнер MK Legal Service,

— Юрій Кочержук, керівник практики юридичного супроводу індустрії HoReCa,

— Сергій Гусєв, юрист практики юридичного супроводу індустрії HoReCa,

— Андрій Бобров, юрист практики корпоративного права.

 

Завдяки злагодженій та оперативній роботі юристів різної спеціалізації нам вдалося забезпечити вчасний старт та належну юридичну підтримку такого важливого для клієнта проєкту. Адже в умовах таких довготривалих і систематичних карантинних обмежень і заборон, для індустрії HoReCa нові формати роботи є чи не єдиною можливістю зберегти дохідність бізнесу та лояльність шанувальників бренду.

І цю думку підтримує Дмитро Борисов, засновник Gastrofamily:

«Ми постійно працюємо над тим, щоби бути ближчими до Вас і радувати Вас кожного дня, незалежно від карантинних обмежень і заборон».

 

MK Legal Service — юридична компанія з 10-річним досвідом супроводу лідерів ринку у сфері ІТ, ТМТ і HoReCa, а також консультування та захисту компаній і приватних клієнтів із питань залучення інвестицій, корпоративної безпеки та структурування, проходження податкових перевірок.

Експертність MK Legal Service оцінена рейтингом «50 провідних юридичних фірм України», а дослідження «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України» відзначило компанію ТОП-1 в IT праві та ТМТ у Group 2.

 

Сім'я ресторанів Дмитра Борисова — мережа, яка за 11 років об’єднала понад 50 різних за концепцією та настроєм закладів, а також різноманітні партнерські проєкти в Україні та далеко за її межами.

Бренди, про які ви могли чути або навіть були гостями цих закладів: «Барсук», Oxota na Ovets, «Канапа» і «Канапка-бар», «Остання Барикада», «Любчик», «Ватра», Mushlya, Chicken Kyiv, Phidelphia Roll&Bowl, Dogz&Burgerz, БПШ (Біляші. Пончики. Шаурма), Pinzarella, Gastrofamily Food Market, BabyRock.