Всі новини

Сергій Гусєв, керівник практики супроводу HoReCa та Retail, стає партнером MK Legal Service

Друзі, настав час поділитися прекрасною новиною

У нашій родині MK Legal Service — розширення партнерського складу: Сергій Гусєв, керівник практики супроводу HoReCa та Retail, стає партнером компанії!

І який стажист чи помічник юриста не мріє одного дня дорости до партнера юридичної компанії?
Разом з нашою командою Сергій став адвокатом, допоміг клієнтам масштабуватися та проявив себе не лише як професійний юрист, а і як гарний менеджер.

«Я радий вітати Сергей Гусев як партнера MK Legal Service. Сергій — яскравий приклад того, як працює система мотивації в нашій компанії. Він прийшов до нас ще помічником адвоката, й одразу показав запал і жагу до роботи.
Ми довірили Сергію очолити один із ключових наших напрямків, HoReCa i Retail. Його робота разом із командою допомогла нашим клієнтам не лише пережити особливо критичний для всієї індустрії етап пандемії, а й вийти на нові ринки, збільшити кількість закладів і досягти ще більших прибутків.
Сергій проявив лідерські якості й під час активної фази війни, підтримавши наших клієнтів в Україні й за кордоном у такий кризовий момент.
А ось що я особливо хочу відзначити: клієнти під супроводом Сергія почали довіряти йому не лише справи бізнесу, а й особисті юридичні питання, з якими він може впоратися на раз.
Саме ці моменти — бажання розвиватися, реальні результати зростання бізнесів під його керівництвом й особиста довіра клієнтів — і стали вирішальними для цього рішення», коментує новину Максим Курочко, керуючий партнер MK Legal Service.

Для MK Legal Service працівники — це основний актив, у який необхідно інвестувати.
А один із головних наших принципів: кожен, хто якісно працює, заслуговує на гідну оцінку своїх зусиль.

Сергій Гусєв поділився своїми враженнями від підвищення та досвідом роботи в компанії:
«MK Legal Service — це не тільки дружній колектив, затишний офіс і цікаві клієнти, але й місце з постійними можливостями для розвитку й навчання, де ти можеш розкрити свій потенціал на максимум.
Я надзвичайно вдячний усій команді за підтримку й нашу спільну роботу й особисто Максиму за довіру. Для мене цей час у MK Legal Service став мотивувальним випробуванням.
Партнерство для мене — це ще один крок на шляху до успіху. Зараз я готовий вийти на новий рівень відповідальності, продовжувати разом з командою розвивати практику супроводу HoReCa та Retail, та показати, чого наші клієнти зможуть досягти разом з нами та як ми допомагаємо їм ставати лідерами ринку».

Всі разом ми — не просто колектив, а велика дружня сім’я, де кожен є невіддільною частиною великого успіху.